ورک شاپ کرمان
نویسنده : روابط عمومی پانا
تاریخ :2017/11/18
تعداد دیده شدن : 3119

ورک شاپ کرمان

برنامه های آموزشی شرکت پیشتازان فن آور پانا برای سال 96 همچنان ادامه دارد. در آخرین فعالیت این شرکت در روز بیست و دوم آبان ماه، تیم فنی پانا و کمپانی انجنیوس، با حضور مدیر داخلی این کمپانی در ایران، در شهر کرمان و در برج اطلس، با حضور و یاری مجموعه محترم فن آوری پدیدار کرمان برگزار گردید.

طی این کارگاه عملی که با حضور تیم مجموعه فن آوری پدیدار و میهمانانی از متخصصین و فعالان شبکه در شهر کرمان برگزار شد، پس از صرف نهار، آقای علیزاده مدیر داخلی انجنیوس ارائه مباحث تخصصی شبکه را آغاز کرد. او در بخش اول برنامه ابتدا به معرفی اجمالی کمپانی انجنیوس پرداخت و سپس امکانات و ویژگی های متعددی از تجهیزات این کمپانی را تشریح نمود که از میان آن ها می توان به تکنولوژی مِش، معرفی محصولات سری EnTurbo، قابلیت های Fast Roaming و Band Steering، محصولات خانواده الکترون، مصداق عملی این امکانات و معرفی پروژه های قابل اجرا در سناریوهای متعدد اشاره کرد.

پس از پایان بخش اول برنامه، طی استراحتی کوتاه از میهمانان پذیرایی شد و سپس آقای علیزاده سخنان خود را با معرفی محصولات سری نوترون ادامه داد. پس از آن به معرفی سوئیچ های انجنیوس و همچنین تجهیزات برق رسانی پرداخت. در نهایت هم رابط کاربری، امکانات و خصوصیات نرم افزار ایزی مستر را تشریح نمود.

در پایان این ورک شاپ، این فرصت فراهم شد تا میهمانان به صورت  مستقیم نصب، راه اندازی و کاربرد کالاهای انجنیوس را مشاهده کنند. طی این قسمت که به صورت آزمایشگاه عملی برگزار شد اکسس پوینت های EWS350، ENS620، EnStation5، EAP1300 و همچنین سوئیچ EWS7928P مورد استفاده قرار گرفت تا میهمانان بتوانند آشنایی بیشتری با نوع کار با این تجهیزات را به دست بیاورند.

این پایان فعالیت های پانا در راستای آموزش اصول شبکه در سال جاری نیست و این مجموعه به تلاش خود برای گسترش دانش و آگاهی علاقه مندانِ شبکه و وایرلس ادامه خواهد داد.

MYMDsLoading
X
Close
MYMDsLoading