ورک شاپ و نمایشگاه یزد
نویسنده : روابط عمومی پانا
تاریخ :2017/12/24
تعداد دیده شدن : 3107

ورک شاپ و نمایشگاه یزد

شرکت پیشتازان فناور پانا در یکی از آخرین برنامه های آموزشی خود در فصل پاییز، اقدام به برگزاری ورک شاپ تخصصی در شهر یزد نمود. این ورک شاپ روز جمعه اول دی ماه سال 1396 در سالن پارک علم و فناوری یزد و با همکاری شبکه هزاره یزد برگزار گردید که در آن برخی از شبکه کاران قوی و علاقه مندان به معرفی قابلیت ها و کالاهای کمپانی انجنیوس در این استان حضور داشتند. سخنرانی و ارائه برنامه آموزشی به عهده آقای علیزاده مدیریت داخلی کمپانی انجنیوس در ایران بود. ایشان بعد از معرفی کمپانی انجنیوس، مباحث کلی شبکه و توضیح در رابطه با دوره های آموزشی این کمپانی موسوم به ENA و ESS، به تشریح اکسس پوینت های انجنیوس و قابلیت های متعدد آن ها پرداخت.

معرفی تکنولوژی EnMesh، تکنولوژی EnTurbo، قابلیت های کاربردی در اکسس پوینت های انجنیوس مانند Fast Roaming و Band Steering و معرفی خصوصیات کالاهای سری الکترون مباحث بخش اول برنامه را تشکیل دادند. همچنین ایشان پروژه هایی را که می توان با تجهیزات و تکنولوژی های فوق پیاده سازی کرد به عنوان مثال بیان نمود.

پس از استراحت و صرف میان وعده، بخش دوم برنامه آموزشی با معرفی کالاهای مدیریت پذیرِ سری نوترون از سر گرفته شد. سپس ایشان برخی پروژه های قابل اجرا با این کالاها را مثال زده و با اتمام معرفی اکسس پوینت ها، به بررسی سوئیچ های انجنیوس پرداخت. سپس خصوصیات و ویژگی های تجهیزات برق رسانی PoE و ماژول های SFP مورد بحث قرار گرفت. در نهایت بخش دوم کارگاه آموزشی با معرفی برخی پروژه های مشهور اجرا شده با راهکارهای انجنیوس به اتمام رسید.

میهمانان پس از صرف ناهار به سالن ورک شاپ بازگشته و از شرکت پانا گواهی رسمی کمپانی انجنیوس را دریافت کردند. سپس در آخرین بخش از برنامه، آقای علیزاده به معرفی نرم افزار EZmaster و قابلیت های آن پرداخت. همچنین مدعوین برنامه این فرصت را پیدا کردند تا از نزدیک با رابط کاربری این نرم افزار و آپشن های آن آشنا شده و مواردی مانند توپولوژی شبکه، تنظیمات ضروری اکسس پوینت ها و فعال کردن قابلیت های مهمی چون Fast Roaming را مشاهده کنند.

با توجه به همزمان شدن برنامه ورک شاپ انجنیوس در یزد با نمایشگاه سالانه کامیتِکس این شهر، شرکت پیشتازان فناور پانا با همکاری شبکه هزاره یزد، در این نمایشگاه حضور پیدا کرد تا علاقه مندان و شبکه کاران این منطقه از کشور را با تجهیزات وایرلس و سوئیچ های انجنیوس بیشتر آشنا کند. از میان اکسس پوینت های Indoor کالاهایی چون EWS300, EAP1200H, ECB350, ECB1200, EWS350, EAP1300EXT, ECB600، از اکسس پوینت های Outdoor کالاهای ENS202, ENS620EXT, ENH202EXT، سوئیچ کنترلر مدیریت لایه دو EWS7928FP و همچنین محصولات با ارزشی چون اکسس پوینت بسیار قدرتمند ENH1750، سکتور آنتن SA2216 که از محدود آنتن های دارای مجوز سازمان مقررات رادیویی در کشور است، و کیت سه گانه EMR3000 با قابلیت Mesh/Router مورد توجه مراجعین به نمایشگاه قرار گرفت.

شرکت پانا امیدوار است تا با تلاش هرچه بیشتر در استان بزرگ یزد، حداکثر پتانسیل خود را به کار گرفته و با برنامه های آموزشی و معرفی کالاهای برند انجنیوس، سهی در ارتقا کیفیت پوشش وایرلس و ارائه راهکارهای مناسب و حرفه ای شبکه داشته باشد.

MYMDsLoading
X
Close
MYMDsLoading