سمینار کیونپ هتل آزادی
نویسنده : روابط عمومی پانا
تاریخ :2017/04/26
تعداد دیده شدن : 2688

سمینار کیونپ هتل آزادی

    

تیم خاور میانه کمپانی کیونپ در راستای معرفی هرچه بهتر محصولات و امکانات این برند، سمینارهای متعددی را طی سال در اقصار نقاط کشور برگزار می کند. دوشنبه مورخ چهارم اردبیهشت ماه سال 1396، تازه ترین سمینار این کمپانی، این بار با فضایی شاداب تر از گذشته در هتل پارسیان آزادیِ تهران برپا شد. پس از آن که میهمانان سمینار که با حضور پخش کننده ها، نمایندگان و علاقه مندان به مبحث ذخیره سازهای تحت شبکه، در مجموع بالغ بر 100 نفر می شدند، در سالنِ این گردهمایی حضور یافتند، با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، برنامه رسما با اجرای محمود شهریاری آغاز گردید.

   

   

در قسمت اول برنامه، آقای اَلوین مدیر منطقه ایِ کیونپ بر روی استیج حاضر شده و با میهمانان و حُضار سمینار سخن گفت و به تشریح برنامه ها و اهداف کمپانی کیونپ پرداخت. او اعلام کرد که کیونپ در حال راه اندازی کارخانه در کشور هند است و به زودی گستره فعالیت های خود را بزرگتر خواهد کرد. همچنین ایشان اشاره نمود که کمپانی کیونپ با همکاری شرکت IEI در آینده نزدیک بر روی امکانات پیشرفته ی روز مانند IOT فعالیت های وسیع تر و عمیق تری انجام خواهد داد.

   

   

سپس جناب آقای رضا جهان بین، مدیر منطقه ایِ کیونپ در ایران سخنرانی خود را آغاز نمود. او با تاکید به کیفیتِ بالای طراحی و ساخت محصولات این کمپانی، به شرح امکانات نرم افزاری پرداخته و تاکید نمود که ارزش محصولات کیونپ تنها در بُعد سخت افزاری و برای ذخیره سازی خلاصه نمی شود و وقت آن رسیده که نگاه بازار از این مقوله پای فراتر بگذارد و با امکانات گسترده نرم افزاریِ کیونپ بیش از پیش آشنا شود. ایشان با دسته بندیِ محصولات تحت شبکه به سه رده ی اِنترپرایز، SMB و محصولات خانگی و SOHO اذعان داشت که یکی از مزایای برند کیونپ در این نکته نهفته است که در تمام رده ها از محصولات حرفه ای و گران قیمت گرفته تا ذخیره سازهای خانگی و ادارات کوچک، محصولات متنوعی تولید و عرضه کرده است. او همچنین با ابراز خرسندی از پیشرفتِ شهرت و محبوبیت کیونپ طی سال های اخیر، رقابتی کردن قیمت محصولات رده خانگی و سوهو را از برنامه های آینده ی تیم خاورمیانه کیونپ دانست و اشاره کرد که این تیم، اشراف بسیار خوبی روی منطقه ی خود در قاره آسیا دارد. ایشان همچنین یادآور شد که برند کیونپ در سال گذشته جایزه بهترین برند دنیا در زمینه NAS را از آنِ خود کرده است.

   

ایستادگی در برابر مشکلات اقتصادی، حضور فعال کیونپ در نمایشگاه های معتبر، تحرک و پویایی در برگزاری کلاس ها و سمینارهای آموزشی، و اهمیت فعالیت در شبکه های اجتماعی، از دیگر موارد اشاره شده طی سخنرانی ایشان بود.

   

   

پس از زمانِ استراحت و صرف میانه وعده، جناب آقای موسوی پُشت تریبون حاضر شد و به معرفی امکانات نرم افزاری محصولات کیونپ پرداخت. ایشان ابتدا اشاره کرد که در سال جدید، سمینارهای کیونپ با پرداخت کمتر به جزییات فنی و تخصصی، و در مقابل تاکید بیشتر به معرفی محصولات و محوریت بر اساس نیاز مشتریان همراه خواهد بود. سپس ایشان با گریزی به سطحِ نازلِ سرور و امکانات ذخیره سازها در گذشته، پیشرفتِ قدرت و کیفیت امکاناتِ تحت شبکه طی سال های اخیر را امتیاز بزرگی دانست. او با تاکید بر این نکته که امکانات محصولات کیونپ، بسیار فراتر از ذخیره سازیِ صرف است، هدف این کمپانی را چنین بیان کرد: هر خانه، یک ذخیره ساز!

   

ایشان همچنین اشاره کرد که در این راستا، توجه به معیارهای کارایی و اثربخشی اهمیت زیادی دارد. آقای موسوی در ادامه به توجه کیونپ به پورت های 10Gig حتی در محصولات رده پایین اشاره کرده و اذعان داشت که تا دو سال آینده سوئیچ های تبدیل Gig10 با قیمت مناسب به بازار خواهند آمد. ایشان همچنین به پورت تاندربولت (Thunderbolt) در ذخیره سازهای کیونپ نیز اشاره کرده و آن را برای انتقال حجم سنگینی از اطلاعات با سرعت بالا، بسیار مناسب دانست. امکان استفاده از کارت شبکه برای دستیابی به امکانات اکسس پوینت، تکنولوژی بسیار با اهمیت IOT، قابلیت IFTTT و اضافه شدن دیسک خوان بلوری روی شاسی های کیونپ، از دیگر موارد ذکر شده توسط ایشان بود.

   

   

سپس جنابِ آقای مهندس رضا علیجانی روی استیج سمینار حاضر شده و به معرفی جدیدترین نوع آوری ها و امکانات نرم افزاری کیونپ پرداخت. مباحثِ فنی بیان شده توسط ایشان، از قرار زیر هستند:

قابلیت QRM برای مرکزیت بخشیدن به مدیریت شبکه به صورت ریموت، Cinema28 به عنوان یک پلتفرم متمرکز برای استریم فایل های مالتی مدیا، Qfiling جهت اتوماسیونِ سازماندهی فایل ها، قابلیت پیشرفته جست و جو در فایل های موجود روی ذخیره ساز موسوم به Qsirch، کلاینت آنلاین QmailAgent برای مدیریت حجم بالایی از ایمیل ها، قابلیت Qcontactz در امر مدیریت لیست کانتک ها (Contact List) و تشکیل یک پایگاه داده آنلاین از اطلاعات آن ها، ایجاد پرونده و اشتراک گذاری و پشتیبان گیری با Notes Station، قابلیت QVR Pro برای متمرکز کردن امکانات مربوط به دوربین های مدار بسته و امنیتی، سرویس پیشرفته OpenStack،  همزمان سازی (synchronization) به صورت موثر با Qsync و متمرکز کردن قابلیت های پشتیبانی گیری و بازیابی اطلاعات در یک اپلیکیشن توسط Hybrid Backup Sync.

   

   

پس از اتمام صحبت های فنی و تخصصی طی یک برنامه مفرح، آقای اَلوین تندیس هایی را در رشته های مختلف به منتخبین برند کیونپ اهدا نمود. ابتدا آقای هومن صادقی از دیجیکالا تندیس بهترین فروش آنلاین را دریافت کرده و نسبت به آینده بهتر بازار ذخیره سازها ابراز امیدواری نمود. تندیس بیشترین میزان فروش نیز به آقای دستبرجن از شرکت رای نگار رسید. تندیس بهترین مجری پروژه نیز به آقای زنگنه از شرکت آستیاک اهدا گردید، ایشان از کار با کیونپ ابراز خرسندی کرده و کیفیت بالا در ارائه پروژه، و همچنین توجه به نیاز مشتری در رده های مختلفِ محصولات را رمز موفقیت مجموعه قلمداد نمود. تندیس بهترین فعالیت بازاریابی و اجرای پروژه نیز به آقای گوهری نژاد از شرکت بهینه حفاظت تعلق گرفت، ایشان نیز از همکاری های آقای جهان بین، شرکت پانا و شرکت پارس ارتباط قدردانی نمود.

   

   

در پایان نیز تندیس بیشترین رشد در کمترین زمان به آقای شهبازی از فروشگاه دنیا کامپیوتر اهدا شد، ایشان از همکاری های شرکت پانا در جهت رشد روز افزون مجموعه خود قدردانی نموده و برگزاریِ کلاس های آموزشی توسط این شرکت را عامل ارتقا سطح فنی و ایجاد توانایی در جهت ارائه راهکارهای استفاده از ذخیره سازهای کیونپ دانست.

   

   

این سمینار در ساعت 15 و با صرف نهار به پایان رسید.

   

MYMDsLoading
X
Close
MYMDsLoading