سمینار انجینیِس
نویسنده : روابط عمومی پانا
تاریخ :2017/02/27
تعداد دیده شدن : 1744

سمینار انجینیِس

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 سمینار تخصصی کمپانی EnGenius توسط نماینده‌ی رسمی این کمپانی، شرکت پیشتازان فن آور پانا، در هتل اسپیناس تهران برگزار گردید. کمپانی انجینیِس یک برند حرفه‌ای در زمینه تولید محصولات وایرلس است که در کشور تایوان فعالیت میکند و یکی از بزرگ‌ترین و پُرفروش‌ترین‌ شرکت‌های جهان در زمینه‌ی محصولات اختصاصی خود محسوب می‌گردد. شرکت پانا نیز به عنوان نماینده‌ی رسمی این کمپانی، در جهت معرفی هرچه بهتر این برند اقدام به برگزاری همایش‌های اختصاصی و مفصلی نموده‌ است تا متخصصین، شرکتها و علاقه‌مندان را با ویژگی‌های متنوع و منحصربفرد محصولاتِ آن آشنا نماید.

   

صبح چهارشنبه 20 بهمن ماه، سمینار در میان خیل علاقه‌مندان و با قرائت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. سپس خانم لینگ چِن، نماینده‌ی کمپانی انجینیِس در منطقه، پیرامون موقعیت استراتژیک کشور ایران و اهمیت بازار رو به رشد این کشور سخنان خود را ایراد کردند. او نسبت به همکاری هرچه بهتر با بازار ایران تاکید نمود. طبق صحبت‌های خانم لینگ، شرکت انجینیِس که دارای بیش از 1500 پرسنل و 50 هزار قراداد سرویس‌دهی است و در سراسر دنیا حدود 500 شریک تجاری دارد، طی سال گذشته 17% از سهم بازار وایرلس را در اختیار داشته و این آمار، برند انجینیِس را از برندهایی چون سیسکو و اچ پی نیز بالاتر قرار می‌دهد.

   

   

سپس آقای مهندس علیجانی رییس هیت مدیره شرکت پانا، به ارائه تاریخچه این شرکت و ترسیم اهداف آن پرداخت. شرکت پانا که از سال 80 فعالیت خود را شروع نموده، همواره در جهت ارائه محصولات مرغوب از بهترین برندها و ارائه خدمات و سرویس‌دهی به مشتریان گام برداشته است. بر اساس صحبت‌های ایشان محصولات و سرویس‌دهی شرکت پانا به دو بخش "لایف استایل" (Life Style) و اِنترپرایز (Enterprise) تقسیم می‌شود. در بخش لایف استایل برندهایی چون Logitech G, Razer, Microsoft و Rapoo با محصولات متنوع خود از جمله تجهیزات کامپیوتری در دسترس عموم هستند. در قسمت انترپرایز نیز محصولات ذخیره سازی و لوازم شبکه و برند‌هایی همچون QNAP و WD قرار دارند که محصولات EnGenius نیز در این دسته قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که کمپانی انجینیِس که زیرمجموعه برند بزرگ Senao محسوب می‌شود، بیش از 20 سال است که در زمینه تولید تجهیزات وایرلس سابقه دارد.

   

در ادامه‌ی سمینار، آقای قریب مدیر منطقه‌ای انجینیِس در ایران، به تاسیس این کمپانی تایوانی، جایگاه شرکت سِنائو و آمار قابل توجه آن در بازار وایرلس پرداخت. این شرکت که خود زیر مجموعه شرکت مخابراتی تایوان موسوم به چانگهوا تلکام می‌باشد، به همراه برند انجینیس در لیست بورس کشور تایوان قرار دارد. لازم به ذکر است که شرکت سنائو دارای بیش از 70 میلیون دلار سرمایه و 2500 نفر پرسنل می‌باشد. سهم بزرگ این کمپانی از بازار وایرلس در دنیا، کسب جوایز متعدد، امتیازات منحصر بفرد آن در بازار و قیمت مناسب آن در برابر کیفیت و امکانات از موارد مطرح شده در این بخش از سمینار بود.

   

    

پس از آن آقای زهرایی مدیر کالای انجینیِس شرکت پانا به روی سِن رفته و به معرفی محصولات این کمپانی پرداخت. ایشان هم‌چنین محصولات سری نوترون و الکترون و ویژگی‌های نرم افزار قدرتمند EZmaster را معرفی نمودند.

   

پس از ایراد سخنان ایشان، به میهمانان سمینار که از جمع فروشگاه‌های بزرگ و خرده فروشی‌های سراسر کشور، روسای شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی و دولتی و هم‌چنین علاقه‌مندان به تکنولوژی وایرلس بودند و در مجموع بالغ بر 140 نفر می‌شدند، طی یک قرعه کشی توسط مدیر شرکت پانا هدایایی ارزنده اهدا گردید.

   

طی بخش دوم سمینار، آقای زهرایی مدیر کالای انجینیِس شرکت پانا سخنرانی خود را پیرامون جنبه‌های فنیِ محصولات وایرلس ادامه دادند که از جمله آن می‌توان به معرفی تکنولو‌ژی مِش (Mesh)، معرفی کامل محصول EWS1025CAM و ویژگی‌های آن، معرفی کلی محصولات سری الکترون و صحبت پیرامون اکسس پوینت‌های برجسته انجینیِس اشاره کرد.

   

پس از ارائه توضیحات حرفه‌ای توسط ایشان، شرکت پانا اقدام به برگزاری یک کوییز (Quiz) نمود تا اطلاعات فنی میهمانان را در زمینه تکنولوژی وایرلس و محصولات این برند سنجش نمایند. به تمام شرکت کنندگان نیز یک گواهی نامه (Certificate) رسمی با امضای نماینده انجینیس در منطقه، خانم لینگ چِن، اهدا گردید. همچنین به نفرات اول آزمون نیز هدایایی به رسم یادبود ارائه گردید.

   

    

از دیگران بخش‌های این سمینار اختصاصی می‌توان به نمایش محصولات متنوع انجینیِس از جمله اکسس پوینت‌های داخلی و خارجی، ماژول‌های SFP و آداپتورهای POE اشاره کرد که با برچسب مشخصات فنی در معرض دید عموم قرار داده شده و توضیحات لازم توسط متخصصین شرکت پانا به علاقه‌مندان حاضر در سمینار ارائه شد.

این سمینار تخصصی با صرف نهار و اهداء جوایز به شرکت کنندگان در مراسم به پایان رسید.

MYMDsLoading
X
Close
MYMDsLoading