الکامپ 2016
نویسنده : روابط عمومی پانا
تاریخ :2016/12/22
تعداد دیده شدن : 745

الکامپ 2016

نمایشگاه الکامپ که هر ساله با هدف معرفی تکنولوژی روز در زمینه‌های الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برگزار می‌شود، امسال نیز با شور خاصی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران میزبان بازدید کنندگان بسیاری بود. شرکت‌های متعددی در زمینه کامپیوتر، خدمات صنایع و الکترونیک جدیدترین محصولات خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

در این میان شرکت پانا با هدف معرفی محصولات خود در دپارتمان تجهیزات حرفه‌ای شبکه در نمایشگاه امسال با غرفه محصولات EnGenius حضور پیدا کرد. کمپانی انجینیِس یک برند حرفه‌ای در زمینه تکنولوژی ارتباطات وایرلس- بی سیم برای دیتا و اطلاعات صوتی می‌باشد. سهام رو به رشد این شرکت در زمینه راهکارها (سولوشن‌های) شبکه شامل سوئیچ‌ها، محصولات شبکه‌ی داخلی و خارجی، آنتن‌ها، دوربین‌های امنیتی و نرم افزار مدیریت شبکه می‌شود.

   

photo_2016-12-21_15-05-54.jpg

   

این کمپانی دارای 1500 نیرو، بیش از 50000 قرارداد سرویس‌دهی، و بیش از 500 شریک تجاری در سراسر دنیاست. دفتر مرکزی آن در کشور تایوان قرار دارد، هم‌چنین دارای 6 دفتر منطقه‌ای در کشورهای هلند، سنگاپور، میامیِ آمریکا، اونتاریوی کانادا، و شهر دبی در ایالات متحده عربی می‌باشد. تمام محصولات انجینیس در تایوان تولید می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که محصولات در بالاترین سطح استاندارد کیفی قرار دارند.

انجینیس برای بیش از بیست سال است که در صنعت تجهیزات وایرلس سابقه فعالیت دارد. هم‌چنین جوایز زیادی نیز کسب کرده است، هم برای تعهدی که به کیفیت محصولات خود دارد، و هم برای ابعاد فنی و تخصصی ویژه‌ای که در زمینه تجهیزات شبکه با خود به ارمغان آورده است. این کمپانی در سال 2015 برای محصولات سری EWS خود جایزه ویژه مراسمTaiwan excellence award را کسب کرده است. انجینیس هم‌چنین در همان سال فینالیست مراسم prestigious Intertop Awards برای نرم افزار مدیریت شبکه‌ی خود موسوم به ezMaster نیز بوده است.

    

     

در جهت معرفی هرچه بهتر این برند، غرفه شرکت پانا که با حضور نماینده فروش خاورمیانه کمپانی انجینیس، و مدیر منطقه‌ای این برند همراه بود، طی روزهای 25 تا 28 آذرماه پذیرای عموم بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به تجهیزات حرفه‌ای وایرلس بود. طیفی از این محصولات به عنوان نمونه در غرفه نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به اکسس پوینت‌های داخلی، اکسس پوینت‌های خارجی و دارای آنتن‌های قوی چند جهته (MIMO)، سوئیچ‌ها و آنتن‌های 120 درجه اشاره کرد.

    

    

از جمله محصولاتی که در نمایشگاه مورد توجه عموم قرار گرفت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

EWS300AP : اکسس پوینت سری نوترون از نوع داخلی مناسبِ منازل بزرگ و دفاتر کاری کوچک تا متوسط

EWS360AP: با سرعت عالی 450 مگابیت بر ثانیه و 6 آنتن داخلی جهت تقویت سیگنال

EWS860AP: اکسس پوینت خارجی با مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط نامساعد جوی از جمله گرمای شدید، یخ‌بندان، رطوبت و گرد و غبار

EWS7952FP: سوئیچ قدرت‌مند لایه دوم با پورت SFP و پشتیبانی کامل از قابلیت PoE (انتقال برق از طریق کابل شبکه)

آنتن‌های Sector Antenna با بُرد بیش از 3 کیلومتر

و دیگر محصولات و سولوشن‌های متنوع کمپانی

   

ارائه مشاوره فنی در خصوص راه‌کارهای شبکه، مصاحبه و گفت و گو در خصوص نمایندگی و همکاری‌های جدید، ارائه پکیج معرفی محصولات سری نوترون و پروتون برند انجینیس، و توضیح خصوصیات و امکانات تجهیزات شبکه‌ به عموم بازدیدکنندگان از فعالیت‌های غرفه شرکت پانا در نمایشگاه امسال بود.

از دیگر رویدادهای برجسته‌ی حضور شرکت پانا در نمایشگاه امسال، می‌توان به بازدید بزرگانی چون اعضای اتحادیه صنف فناوران و رایانه‌ی تهران، شرکت نفت، شرکت مخابرات ایران، وزارت علوم و شرکت‌های وابسته به آن اشاره کرد. غرفه شرکت پانا امسال توسط اعضای محترم اتحادیه از جمله آقایان سید مهدی میرمهدی رییس اتحادیه، منوچهر زند نائب رییس اول، غلامرضا پاک ضمیر نائب رییس دوم و محسن مقدم عضو هیئت مدیره اتحادیه مورد بازدید قرار گرفت.

MYMDsLoading
X
Close
MYMDsLoading