سمینار کیونپ

سمینار کیونپ

در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه سمینار تخصصی کیونپ در هتل سیمرغ با حضور 300 نفر از شرکتها و ارگانهای دولتی برگزار گردید. هدف از این سمینار طرح راه­کارهای حرفه­ای ذخیره­سازی اطلاعات و ارائه اطلاعات فنی و تخصصی مبتنی بر برند کیونپ بود.

سمینار با تلاوت آیات قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. مراسم خوش­ آمد گویی و ارائه تاریخچه و اهداف شرکت کیونپ توسط آقای رضا جهان­ بین مدیر کیونپ در ایران بیان گردید و در ادامه مطالبی در همین راستا توسط آقای الوین مدیر منطقه ­ای کیونپ بیان شد.  اولین بخش از این سمینار ، ارائه فنی ذخیره­ سازهای دوربینهای مدار بسته توسط شرکت پویا فرا نگار بود و پس از پایان این ارائه، مفاهیم پایه ذخیره­ سازها / امنیت و انتظارهای حاضر از وسایل ذخیره­ کننده در بخشهای ذیل مطرح گردید:

مفاهیم پایه ذخیره کننده ها
انتظارات حاضر
مفاهیم Raid
امنیت اطلاعات
داده های حجیم
تجهیزات SMB/SOHO
سیستم عامل QTS 4.2
امکانات نرم افزاری QTS
ارائه مربوط به تجهیزات رده بالای کیونپ (Enterprise) و مطرح کردن سیستم عامل جدید آن (QES) و قابلیتهایی مانند Data de duplication / فشرده سازی / استفاده از سرعت دهنده­ ها / امکانات جدید مجازی سازی و پشتیبانی از ظرفیتهای بسیار حجیم (Zeta byte) از مواردی بود که توسط آقای مهندس رضا علیجانی از شرکت پانا ارائه گردید :

QES
ZFS
VDI
ODX
VAAI
De duplication / NVRam


 در حاشیه این سمینار مصاحبه مطبوعاتی با جناب آقای جورابچی مدیر عامل محترم شرکت پانا در خصوص تجهیزات ذخیره سازی صورت گرفت. پایان سمینار با جلسه پرسش و پاسخ و مصاحبه­ های مطبوعاتی و صرف نهار به اتمام رسید.

مقاله

آخرین اخبار

سمینار انجینیِس

سمینار انجینیِس

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 سمینار تخصصی کمپانی EnGe...

سمینار تبریز

سمینار تبریز

کمپانی کیونپ، برند بزرگ ذخیره‌ ساز‌های تحت شبکه، د...

الکامپ 2016

الکامپ 2016

نمایشگاه الکامپ که هر ساله با هدف معرفی تکنولوژی ر...

اعلام حضور کمپانی EnGenius برای شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال

اعلام حضور کمپانی EnGenius برای شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال

کمپانی EnGenius ارائه دهنده‌ی راه‌کارهای شبکه و لو...

رویداد Logitech G

رویداد Logitech G

رویداد ویژ‌ه معرفی محصولات تخصصی گیمینگ MSI توسط ن...