سمینار تهران

در تاریخ 1395/7/5 یک سمینار تخصصی در سالن همایش های صدا و سیما واقع در شهر تهران، و برای آشنایی بیشتر با ذخیره سازهای تحت شبکه و امکانات وسیع محصولات QNAP برگزار گردید. سایت 10:30 صبح حاضرین و میهمانان به محل برگزاری سمینار هدایت شدند، پس از تلاوت آیات قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سمینار در ساعت 11 و با سخن رانی جناب آقای جهان بین، مدیر منطقه ای QNAP در ایران آغاز گردید. در این سمینار که بیش از دویست میهمان از شرکت های خصوصی، ارگان های دولتی و افراد علاقه مند در آن شرکت داشتند، برند QNAP و ویژگی ها و بازار آن در کشور مورد توجه قرار گرفت. سپس سیستم عامل QTS 4.3 و امکانات و قابلیت های آن توسط دکتر سینا موسوی و جناب آقای رزم خواه به سمع حاضرین رسید. طرح سوال و اهدای جایزه از دیگر قسمت های این بخش از برنامه بود.

پس از وقت استراحت و تنفس، و سرو کیک و نوشیدنی برای میهمانان و حضار، صحبت در مورد امکانات و خصوصیات سیستم عامل QTS توسط جناب آقای امیر قربانعلی ادامه پیدا کرد. از دیگر بخش های برنامه می توان به پرزنت کردن محصولات حرفه ای QNAP و نمایش نمونه محصولات در سالن سمینار و راهنمایی و ارائه توضیحات مفید در رابطه با هاردهای تحت شبکه توسط مدیر فنی شرکت پانا اشاره کرد. پخش پایانیِ این سمینار به سخنرانیِ تخصصی جناب آقای مهندس رضا علیجانی در رابطه با سیستم عامل حرفه ای و پیشرفته QES و مشخصات محصول جدید QNAP مدل ES1640dc اختصاص داشت که در این بخش نیز از حضار سوالاتی فنی مطرح شد و به ایشان جوایزی اهدا گردید.

در بخش دوربینهای مدار بسته نیز توسط آقای رضا ایثاری از شرکت پویا فرانگر ، مباحث ذخیره سازهای مخصوص دوربین های مدار بسته مورد بررسی قرار گرفت.

این سمینار با پذیرایی از میهمانان در سالن غذاخوری صدا و سیما و به صرف نهار به پایان رسید.

مقاله

آخرین اخبار

سمینار انجینیِس

سمینار انجینیِس

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 سمینار تخصصی کمپانی EnGe...

سمینار تبریز

سمینار تبریز

کمپانی کیونپ، برند بزرگ ذخیره‌ ساز‌های تحت شبکه، د...

الکامپ 2016

الکامپ 2016

نمایشگاه الکامپ که هر ساله با هدف معرفی تکنولوژی ر...

اعلام حضور کمپانی EnGenius برای شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال

اعلام حضور کمپانی EnGenius برای شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال

کمپانی EnGenius ارائه دهنده‌ی راه‌کارهای شبکه و لو...

رویداد Logitech G

رویداد Logitech G

رویداد ویژ‌ه معرفی محصولات تخصصی گیمینگ MSI توسط ن...