اعلام حضور کمپانی EnGenius برای شرکت در نمایشگاه الکامپ امسال

کمپانی EnGenius ارائه دهنده‌ی راه‌کارهای شبکه و لوازم ارتباط از راه دور برای دفاتر کسب و کار کوچک و متوسط، امروز اعلام نمود که در نمایشگاه الکامپ 2016 حضور خواهد داشت.

این کمپانی طی نمایشگاه سال جاری طیفی از محصولات بی سیم (وایرلس) و سرویس‌های خود را به نمایش خواهد گذاشت. در برجسته‌ترین و مهم‌ترین بخش برنامه، این کمپانی سولوشن (راه‌کار)های سری نوترون و هم‌چنین خط تولید جدید خود از محصولات 4*4 را به نمایش خواهد گذاشت. شایان ذکر است که این محصولات شامل اکسس پوینت‌های کلاس انترپرایز 11ac نیز می‌شود. اکسس پوینت‌های جدید و دو بانده‌ی MU-MIMO به راهکارهای وایرلسِ این کمپانی سرعت و امکانات بیشتر می‌بخشند.

طی نمایشگاه الکامپ، کمپانی انجینیِس بر اهمیت ایجاد همکاری‌های قوی با ایران تاکید ورزیده و با در اختیار گذاشتنِ نمونه‌ی محصولات خود برای مراجعین، راهکارهای SMB محور را برجسته خواهد کرد. آقای Van Hsiao مدیر کمپانی اظهار داشت که طی نمایشگاه الکامپ، انجنیِس این پیام را به تمام همکاران و مشتری‌های خود در ایران انتقال خواهد داد، و این نمایشگاه فرصتی ایده آل برای این امر خواهد بود، چرا که این شانس را فراهم می‌آورد تا محصولات مستقیما برای تجربه و بازدید در دسترس مشتریان قرار بگیرند.

"امیدوارم که در الکامپ امسال به چیزهای زیادی است پیدا کنیم، اما مهم‌ترین هدف برای ما توضیح و ارائه‌ی جهتی خواهد بود که کمپانی از لحاظ استراتژی اتخاذ کرده است، هم‌چنین ارتقا آگاهی مخاطبین از محصولات بخش SMB و پشتیبانی محصولات.

غرفه نمایشگاه انجِنیِس در سالن میلاد (31-A) برپا خواهد شد.

مقاله

آخرین اخبار

برنامه دو روزه پانا در رشت

برنامه دو روزه پانا در رشت

  شرکت پیشتازان فناور پانا، با توجه به اهمیت ام...

سمینار اصفهان، هتل آسمان

سمینار اصفهان، هتل آسمان

برند "اینجینیِس" (EnGenius) در بازار تجهیزات شبکه ...

سمینار کیونپ هتل آزادی

سمینار کیونپ هتل آزادی

     تیم خاور میانه کمپانی کیونپ در راستای ...

سمینار انجینیِس

سمینار انجینیِس

چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 سمینار تخصصی کمپانی EnGe...

سمینار تبریز

سمینار تبریز

کمپانی کیونپ، برند بزرگ ذخیره‌ ساز‌های تحت شبکه، د...