تماس با ما

پانا پس از گذشت چندین سال از تاسیس، در حال حاضر با بیش از 50 کارشناس مجرب در داخل و خارج از کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز و محترم می باشد. لطفا با نظرات سازنده خود ما را در اداره ی هر چه بهتر این مجموعه یاری فرمایید. در این بخش پذیرای نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما می باشیم.

در این شرکت و سایت به هیچ عنوان فروش کالا صورت نمی گیرد و پرسنل این شرکت در قبال فروش کالا مسئولیتی ندارند وفقط به سوالهای فنی شما پاسخگو خواهند بود.


اطلاعات تماس

نشانی: تهران- خیابان ولیعصر(عج)- پایین­تر از میدان ولیعصر(عج)- روبروی وزارت بازرگانی - کوچه فیروزه - مرکز کامپیوتر ولیعصر(عج) - طبقه همکف - واحد 43 تلفن: 88908091-021
تلفن: بخش گارانتی: 88942767
پست الکترونیکی
info@panacom.ir
support@panacom.ir

درباره ما

شرکت پیش­تازان فن­آور پانا با تکیه بر تجارب مدیران خود و در اختیار داشتن تیم فنی مهندسی کارآمد و با چشم ­انداز سهولت دسترسی مصرف­کنندگان محترم به کالاهای روز دنیا در حوزه فن­آوری اطلاعات و ارتباطات، فعالیت خود را رسماً از زمستان سال 1380 آغاز کرده و از آن زمان تاکنون در بازار خدمات و عرضه محصولات مرتبط، حضوری موثر و فعال داشته و پیوسته تلاش نموده تا جزء پیشتازان بازار در ارائه بهترین پشتیبانی، برندها و همچنین جدیدترین محصولات باشد. پانا عضو فعال اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و همینطور سازمان نظام صنفی رایانه تهران می­باشد. ارکان اصلی این شرکت مبتنی بر ارائه کالای با کیفیت / سرویس و پشتیبانی قابل قبول / اعتماد متقابل / راستی در تجارت و عملکرد قانونی بنا نهاده شده و بر همین اصول اولیه، فعالیت شرکت از ابتدا تا به امروز ادامه پیدا کرده است. این مجموعه در دو دپارتمان لایف استایل و تجهیزات حرفه ای در حال فعالیت بوده و هریک از برندهای انتخابی توسط این شرکت از بهترین و مطرح ترین برندها در عرصه بین المللی می باشند.