نقد و بررسی هدست Rapoo H8060
نویسنده : روابط عمومی پانا
تاریخ :2017/11/23
تعداد دیده شدن : 2609

نقد و بررسی هدست Rapoo H8060

آیا آزادی حرکت هنگام گوش دادن به موسیقی برای شما یک مسئله است؟ Rapoo H8060 یک هدست استریو وایرلس است که این آزادی را برای شما به ارمغان می آورد.

H8060 هدست بزرگ و حجیمی نیست، وزن کمی دارد و گوشی های آن نیز کوچک هستند. این هدست از آن مدل های پر دردسری نیست که برای نصب و راه اندازی مجبور باشید آن را با یک کابل USB به سیستم متصل کنید و نیاز به نصب درایورهای لازم داشته باشید. هیچ کدام از این امور اضافی در کار نخواهند بود.

یک گیرنده نیز همراه هدست هست که باید به سورس صوتی شما متصل، و توسط یک آداپتور تغذیه شود. این گیرنده هم از درگاه جَک 3.5 میلیمتری و هم از اتصال RCA پشتیبانی می کند.

در تصویر، کابل 3.5 میلیمتری و آدابپتور همراه هدست را مشاهده می کنید.

 

قسمت کنترل صدای هدست را در تصویر بالا می بینید.

دکمه های این کنترلر به صورت لمسی هستند و به راحتی با یک اشاره انگشت عمل می کنند.

در تصویر می توانید مشاهده کنید که گوشی های نرم این هدست چگونه به نظر می رسند.

 

 

   

طبق آن چه کمپانی رپو مدعی است، هدست H8060 می تواند با یک بار شارژ باتری تا 8 ساعت کار کند، همچنین وایرلس این هدست تا 8 متر نیز بُرد دارد.

 

تجربه کار با هدست

نصب و راه اندازی هدست واقعا ساده است و به سرعت انجام می شود. آدابتور هدست، گیرنده را روشن کرده و هدست را شارژ می کند. Rapoo H8060 یکی از راحت ترین هدست های وایرلس است که در بازار یافت می شود. گوشی های هدست بسیار نرم و راحت هستند و گوش ها را آزار نمی دهند، همچنین وزن متعادل و مطلوب هدست نیز از فشار اضافی بر روی سر و گوش ها جلوگیری می کند. زیر هدباند یک لایه نرم قرار داده شده و فشار هدست روی سر را کنترل کرده و به خوبی پخش می کند.

از لحاظ کیفیت صوتی، ما Rapoo H8060 را با گوشی HTC One و با تنظیمات پیش فرض آزمایش کردیم. در حالت پیش فرض کیفیت صدا کاملا مطلوب است و بِیس مناسبی دارد، تُن های میانی متعادل هستند و صدای هدست بیشتر رو به بِیس قوی دارد. اما زمانی که تنظیمات دقیق تر را که همیشه استفاده می کنیم برای آن تعریف کردیم، خروجی صدای هدست فوق العاده بود، تنها با کمی ضعف در قدرت بِیس صدا که البته برای هدستی با این ابعاد کاملا طبیعی ست.

دکمه های لمسیِ تنظیم صدا نیز واقعا عالی هستند، و باید کمپانی رپو را برای طراحی این کنترلر ستایش کرد.

در نهایت، این نکته را باید در نظر داشت که H8060 یک هدست پُرتابل و قابل حمل به معنای کامل کلمه محسول نمی شود! شما بهرحال برای استفاده از آن باید آدابتور را به سیستم متصل کنید، در نتیجه چندان نمی توان از آن در هر موقعیت مکانی، یا در حال قدم زدن و حرکت استفاده کرد.

 

نتیجه گیری

هدست Rapoo H8060 قیمت بسیار مناسبی دارد، و آزادی کافی برای استفاده از آن به صورت بی سیم را به شما می دهد، و می تواند طیف وسیعی از مصرف کنندگان را کاملا راضی کند. توسط آدابتور هدست و کابل های 3.5 میلیمتری و RCA می توان از آن تقریبا بر روی هر نوع دستگاه صوتی استفاده کرد. ارگونومی مناسب، بدنه سبک و گوشی های نرم و راحت نیز از دیگر امتیازات این هدست محسوب می شوند.

 

نکات مثبت

امکان اتصال به تلویزیون

طراحی زیبا

تکنولوژی وایرلس

شارژ مطلوب باتری

بُرد مناسب وایرلس

پشتیبانی از پورت های 3.5 میلی متری و RCA

کیفیت صدای عالی

گوشی های نرم و راحت

 

نکات منفی

مورد خاصی یافت نشد!

  

MYMDsLoading
X
Close
MYMDsLoading